+380 97 86 64 586
Замовити дзвінок Замовити дзвінок
Години роботи
пн-пт з 9-00 до 18-00
субота – з 9-00 до 13-00
неділя вихідний
lang Українська

Запчастини VW

Наш магазин запчастин Фольксваген пропонує найширший вибір деталей для машин даної марки.
Volkswagen AG - одна з найбільших автомобілебудівних компаній в Європі. Історія її створення тісно пов'язана з націонал-соціалізмом і особисто Адольфом Гітлером, але сьогодні це нікого не бентежить, тому машини даної марки дуже популярні в усіх пострадянських країнах.
Концерн був заснований під патронатом Фердинанда Порше в 1934 році за наказом уряду Німеччини. Перед відомим конструктором була поставлена ​​задача спроектувати автомобіль, ціна якого була б доступна навіть для рядових працівників заводів, де він виготовляється. Так з'явився знаменитий «Жук», що випускається в оновлених версіях донині.
За підсумками Другої світової війни основним виробничим потужностям компанії пощастило опинитися в британській зоні окупації. Уже восени 45-го року Volkswagen отримав від англійців замовлення на 20 000 машин. Тому навіть в перші роки після війни автозапчастини для Фольксваген не стали дефіцитом.
У наступні десятиліття концерн бурхливо розвивався, тісно співпрацюючи з Porsche, Skoda, Daimler-Benz. Найбільш відомими родинами моделей марки є Passat, Golf, Cross і Polo.
Запчастини для Volkswagen всіх моделей купуйте тільки в KuzovParts. Більш приємних цін вам знайти не вдасться. А за багатством асортименту наш онлайн-магазин не поступається іншим інтернет-магазинах запчастин Фольксваген.
🚚 Ви доставляєте запчастини на замовлення?
У нас Ви знайдете широкий асортимент оригінальних запчастин та аналогів для іномарок з різних категорій. Менеджери інтернет магазину допоможуть підказати та підібрати потрібну запчастину, саме для Вашого авто
🎯 Конкурентні переваги компанії
Для зручності клієнтів ми заздалегідь надішлемо Вам фото деталей. У своїй роботі ми завжди шукаємо найбільш зручні та вигідні для клієнта рішення, а не «ідеальні». У своїй роботі ми використовуємо оригінальні каталоги та пропонуємо реквізити, перевірені за номером кузова, намагаємося використовувати накопичений досвід роботи з клієнтом.