+380 97 86 64 586
Замовити дзвінок Замовити дзвінок
Години роботи
пн-пт з 9-00 до 18-00
субота – з 9-00 до 13-00
неділя вихідний
lang Українська
На сайті KuzovParts можна придбати кузовні запчастини Signeda.
Компанія UAB Signeda з'явилася в 1994 році в Литві. Вона є одним з найбільших оптових постачальників аналогових і оригінальних автозапчастин в Східній Європі. Щорічно цією мережею реалізуються сотні тисяч деталей для різних моделей автомашин європейських, корейських, американських і японських марок. У 2008 році з'явився новий структурний підрозділ цієї фірми - величезний логістичний центр.
На пострадянському просторі великою популярністю сьогодні користуються фари, решітки, дзеркала, скла, довговічні і енергоємні акумулятори, анемометри, радіаторні решітки, кузовні запчастини для іномарок, деталі для двигунів, систем управління, гальм і багато інших виробів від Сігнеда.
Сьогодні в асортимент Signeda входить 20 тисяч товарних позицій, з яких не менше 10% становить «кузовщина», тобто функціональні вироби та аксесуари для візуального апгрейда екстер'єру та підвищення рівня комфортабельності салону автомобіля. Якщо вам необхідно купити кузовщину, то напевно вас зацікавлять стильні і оригінальні комплекти для тюнінгу або, а також можливість окремо купувати елементи з різних наборів. Все це є на порталі KuzovParts.
Центральні склади компанії розташовані в Каунусе. Вся реалізована їм продукція виготовлена ​​за передовими технологіями, відповідає стандартам якості і безпеки EU, є сертифікованою і ліцензованої.
Ознайомтеся з каталогом онлайн-магазину KuzovParts, якщо хочете купити кузовні запчастини від Сігнеда за низькою ціною. Настільки ж дешево оригінальні запасні частини придбати оптом чи вроздріб ви не зможете навіть в тому випадку, якщо зверніться до офіційного дилера вашої улюбленої автомобільної марки.
Крім того, наш портал буде корисний вам ще й тому, що далеко не завжди легко знаходити деталі для старих моделей машин 80-х і 90-х років, багато з яких вже зняті з виробництва. Завдяки Signeda в асортименті KuzovParts є чимало вельми рідкісних автозапчастин, які вам навряд чи вдасться придбати де-небудь ще. А якщо у вас і вийде знайти таку продукцію в іншого дилера, то навряд чи його ціни виявляться більш привабливими, ніж в нашому інтернет-магазині.
Що ж стосується запчастин для сучасних авто, то їх різноманітність в нашому каталозі просто неймовірно широко. Переконайтеся в цьому прямо зараз.