+380 97 86 64 586
Замовити дзвінок Замовити дзвінок
Години роботи
пн-пт з 9-00 до 18-00
субота – з 9-00 до 13-00
неділя вихідний
lang Українська

Про магазин

Хочете купити кузовні запчастини і не знаєте, якого дилера краще вибрати? Тут вам допоможуть прийняти вірне рішення. Ви знаходитесь на сайті компанії KuzovParts.

Ми реалізуємо якісні запчастини для іномарок за вигідними для вас цінами. У нас ви можете придбати ліцензовану продукцію для тисяч різноманітних машин від кращих в світі виробників. У нашому асортименті представлені кузовні запчастини для легкових автомобілів, аксесуари, витратні матеріали, функціональні деталі та комплектуючі до двигунів, а також запасні частини для будь-яких інших вузлів, механізмів і систем вашого авто.

У порівнянні з іншими аналогічними порталами, KuzovParts володіє наступними безперечними перевагами:

1. Компанія функціонує на вітчизняному ринку з 2010 року. Ми вже більше 7 років успішно постачаємо автентичні, а також аналоги автозапчастини в Україні і володіємо значним досвідом ведення бізнесу в даній сфері. Наша фірма йде в ногу з часом, тому в 2017 році запускає власний онлайн-магазин, щоб зробити ще більш комфортною життя українських автовласників в усіх регіонах країни.

2. Грамотне розташування складських приміщень, регулярні рейси за свіжими партіями продукції і налагоджені тісні контакти із зарубіжними виробниками дозволяють нам максимально оперативно доставляти замовлення своїм клієнтам. Є можливість оформити транспортування купленого в KuzovParts товару безпосередньо до вас додому або отримати його в найближчому відділенні будь-якого поштового сервісу.

3. Ви можете придбати у нас оригінальні вироби або підібрати їх високоякісні сертифіковані замінники, скориставшись зручним каталогом сайту. Процес здійснення покупки автоматизований і максимально спрощений.

Бажаємо вам приємного користування порталом KuzovParts! У нас ви можете купити запчастини для легкових автомобілів практично всіх моделей і марок, навіть тих, випуск яких припинено кілька років тому.