+380 97 86 64 586
Замовити дзвінок Замовити дзвінок
Години роботи
пн-пт з 9-00 до 18-00
субота – з 9-00 до 13-00
неділя вихідний
lang Українська

Запчастини NISSAN

Запчастини автомобіля Nissan будь-якої моделі ви знайдете в цьому розділі інтернет-магазину KuzovParts.
Японська корпорація Nissan Jidosha Kk виробляє автомобілі марок Infiniti, Datsun, Nissan. Також цей концерн випускає засоби зв'язку, човни та суду. З 1996 відбулося злиття Ніссан з французькою компанією Renault, в результаті чого продаж запчастин Nissan знову стала вигідною справою.
Перше автентичне легкове авто даного бренду надійшло в масове виробництво в 1931 році. Але купити запчастини Nissan в Європі і США тоді ще було вкрай непросто. У період Другої світової концерн припинив випуск громадянського транспорту, а після закінчення війни він припинив діяльність всіх своїх структурних підрозділів аж до 1955 року. Потім була налагоджена співпраця з британською фірмою Austin Motor Co., в результаті чого в Японії незабаром був налагоджений ліцензований випуск презентабельних авто цієї марки.
У 1960 з'явився Cedric - оригінальна розробка фахівців Ніссан. Успіх цього комфортного автомобіля з просторим салоном був настільки великий, що в 1964 році саме на ньому був транспортований Олімпійський Вогонь із Греції в Країну сонця, що сходить.
Ще однією знаковою моделлю став ESV - машина, в якій були використані сотні інноваційних технологій, спрямованих на забезпечення максимальної безпеки для водія і пасажирів.
Багатьма експертами Infiniti Q45 вважається найкращим авто з усіх, які були створені цим концерном за всю його багатовікову історію. Втім, інші машини серії «Інфініті» також були цілком успішні. У 2007 році Ніссан почав розробку гібридних моделей.
На цій сторінці сайту KuzovParts представлені запчастини Nissan для всіх моделей авто цієї марки.
🚚 Ви доставляєте запчастини на замовлення?
У нас Ви знайдете широкий асортимент оригінальних запчастин та аналогів для іномарок з різних категорій. Менеджери інтернет магазину допоможуть підказати та підібрати потрібну запчастину, саме для Вашого авто
🎯 Конкурентні переваги компанії
Для зручності клієнтів ми заздалегідь надішлемо Вам фото деталей. У своїй роботі ми завжди шукаємо найбільш зручні та вигідні для клієнта рішення, а не «ідеальні». У своїй роботі ми використовуємо оригінальні каталоги та пропонуємо реквізити, перевірені за номером кузова, намагаємося використовувати накопичений досвід роботи з клієнтом.