+380 97 86 64 586
Замовити дзвінок Замовити дзвінок
Години роботи
пн-пт з 9-00 до 18-00
субота – з 9-00 до 13-00
неділя вихідний
lang Українська

Запчастини MAZDA

У сучасному світі бренд Mazda займає одну з лідируючих позицій на автомобільному ринку. І мало хто може припустити, що його історія почалася з невеликого підприємства по виробництву виробів з коркового дерева.
Поступово лінійка продуктів фірми розширювалася, але ніхто не знає, з чого Юдзіро Мацуда, засновник компанії, вирішив почати випускати мотоцикли. Перші моделі не користувалися особливою популярністю, але після того, як мотоцикл фірми зайняв перше місце в перегонах, продажі компанії істотно збільшилися, в зв'язку з чим придбали затребуваність і автозапчастини для Мазда.
Випуск автомобілів почався тільки в 1960 роках. Дебютантом стала мініатюрна двомісна машинка R360, не дуже популярна, але цілком гідна. Після неї світ побачили сучасніші і допрацьовані моделі і запчастини автомобілів Mazda, які привернули увагу зарубіжних компаній.
До початку 1980-х років велика частина акцій Мазда належала американському бренду Ford, який посприяв популяризації японських автомобілів і забезпечив можливість купити запчастини Мазда не тільки в Японії, але і в Європі.
Сьогодні машини Mazda підкорюють своїм ефектним дизайном і сучасними технологіями, що забезпечують простоту управління, безпеку, комфорт і довговічність.
Наш магазин запчастин пропонує все, що необхідно для ремонту Mazda. У нашому каталозі ви знайдете сертифіковані запчастини оригінальної якості та відмінні копії, ні в чому не поступаються оригіналу. Вам потрібно просто зробити замовлення, а ми подбаємо про те, щоб ви отримали його в зазначені терміни в ідеальному стані.
🚚 Ви доставляєте запчастини на замовлення?
У нас Ви знайдете широкий асортимент оригінальних запчастин та аналогів для іномарок з різних категорій. Менеджери інтернет магазину допоможуть підказати та підібрати потрібну запчастину, саме для Вашого авто
🎯 Конкурентні переваги компанії
Для зручності клієнтів ми заздалегідь надішлемо Вам фото деталей. У своїй роботі ми завжди шукаємо найбільш зручні та вигідні для клієнта рішення, а не «ідеальні». У своїй роботі ми використовуємо оригінальні каталоги та пропонуємо реквізити, перевірені за номером кузова, намагаємося використовувати накопичений досвід роботи з клієнтом.