+380 97 86 64 586
Замовити дзвінок Замовити дзвінок
Години роботи
пн-пт з 9-00 до 18-00
субота – з 9-00 до 13-00
неділя вихідний
lang Українська

Запчастини CITROËN

У 1919 році в світі з'явилася автомобілебудівна компанія, названа по імені її засновника француза Андре Сітроена. Заснована вона була раніше, але перший час інженери працювали над випуском коробок передач для автомобілів, і лише через кілька років взялися за машини.
Перша модель, що одержала назву Type A, відразу ж завоювала популярність завдяки здатності розвивати швидкість до 60 км на годину і досить демократичною ціною. Завдяки гарному старту почалася активна продаж не тільки машин, але і автозапчастин Сітроен. Другим успіхом бренду стала малолітражка 5 CV, відмінно справляється з путівцями і заміським бездоріжжям.
Аби не допустити зупинятися на досягнутому, Сітроен об'єднується американцем Баддом - інженером, завдяки якому французькі машини отримали міцний сталевий кузов. Допомога американця допомогла компанії випередити конкурентів і вийти на новий рівень виробництва. У зв'язку з затребуваністю машин почали масово відкриватися магазини автозапчастин Сітроен.
Поступово компанія розширювалася, але в 1974 році ряд обставин привів до того, що Сітроен об'єднався з Пежо. В результаті машини стали більш якісними, але менш впізнаваними. Відновити індивідуальність Сітроен зміг тільки в середині 90-х років, і до цього дня вони привертають увагу стильним дизайном, неординарністю, надійністю і безпекою.
Наш інтернет-магазин запчастин Сітроен зробить все, щоб ви отримали своє замовлення в обумовлені терміни і змогли провести ремонт в максимально стислі терміни. Деталі, що пройшли сертифікацію і ідеально відповідають характеристикам конкретної моделі, дозволять швидко вирішити проблему будь-якої складності.
🚚 Ви доставляєте запчастини на замовлення?
У нас Ви знайдете широкий асортимент оригінальних запчастин та аналогів для іномарок з різних категорій. Менеджери інтернет магазину допоможуть підказати та підібрати потрібну запчастину, саме для Вашого авто
🎯 Конкурентні переваги компанії
Для зручності клієнтів ми заздалегідь надішлемо Вам фото деталей. У своїй роботі ми завжди шукаємо найбільш зручні та вигідні для клієнта рішення, а не «ідеальні». У своїй роботі ми використовуємо оригінальні каталоги та пропонуємо реквізити, перевірені за номером кузова, намагаємося використовувати накопичений досвід роботи з клієнтом.