+380 97 86 64 586
Замовити дзвінок Замовити дзвінок
Години роботи
пн-пт з 9-00 до 18-00
субота – з 9-00 до 13-00
неділя вихідний
lang Українська

Запчастини BMW

BMW AG - це баварська компанія, яка виробляє велосипеди, двигуни різного призначення, мотоцикли та автомашини. Бренд був заснований в 1916 році. Офіційний слоган концерну перекладається, як «Із задоволенням за кермом», тому у всіх моделях автомобілів даної марки конструктори приділяють максимум уваги комфортабельності салону і зручності управління.
У період Другої світової війни компанія виготовила величезну кількість двигунів для військової техніки, в тому числі для бойових літаків. У післявоєнні роки фірма прийшла в занепад через те, що більша частина її заводів була зруйнована, а на території Німеччини після капітуляції було заборонено виготовляти авіаційні мотори. Але в 1951 році був випущений великогабаритний седан 501, з успіху якого почалося відновлення і розвиток БМВ.
У штаті корпорації за станом на 2017 рік працює понад 100 тисяч осіб, а її оборот перевищує 68 мільярдів доларів. Спочатку логотип, який наносився на кузовні деталі BMW, був пропелер. Цей знак виявився занадто складним, тому в 1920 році його дизайн був змінений. Тепер емблема виглядала, як коло з чорним ободом, всередині розділений на чотири рівних сегмента, колір фону в яких чергувався. Білий і синій фонові відтінки були взяті з прапора Баварії. На верхній частині обода розміщувалася напис назви марки. У 60-х роках дизайн букв з напису був перероблений.
Якщо вам необхідно придбати кузовні деталі БМВ, вивчіть багатий вибір деталей, представлених в асортименті магазину KuzovParts.
🚚 Ви доставляєте запчастини на замовлення?
У нас Ви знайдете широкий асортимент оригінальних запчастин та аналогів для іномарок з різних категорій. Менеджери інтернет магазину допоможуть підказати та підібрати потрібну запчастину, саме для Вашого авто
🎯 Конкурентні переваги компанії
Для зручності клієнтів ми заздалегідь надішлемо Вам фото деталей. У своїй роботі ми завжди шукаємо найбільш зручні та вигідні для клієнта рішення, а не «ідеальні». У своїй роботі ми використовуємо оригінальні каталоги та пропонуємо реквізити, перевірені за номером кузова, намагаємося використовувати накопичений досвід роботи з клієнтом.